Kuba Machnikowski
Fotografuje ludzi i maszyny w swoim ulubionym filmowym klimacie.

Zafascynowany światłem i tym, jak manipulacja nim pozwala zbudować własny świat na obrazie.
Do swojej fotografii podchodzi niezwykle technicznie. Analizuje nawet najdrobniejsze detale. Każdy nowy plan i każda sceneria to nowa zagadka do rozwiązania. Rozwiązywanie tych zagadek, czyli proces dojścia od konceptu do pełnej realizacji, jest czymś, co daje mu w pracy największą satysfakcję. Często czerpie inspiracje z filmów i godzinami wpatruje się w klatki stworzone przez jego ulubionych operatorów.
Swoją pasją do oświetlenia dzieli się na własnym kanale YouTube.

Fotografuje ludzi, bo jest ich ciekaw. Co robią? Dlaczego to robią? Jaką drogę przeszli, by znaleźć się na najwyższym poziomie? Ile musieli poświęcić, by tam się znaleźć? Uwielbia patrzeć, jak świecą im się oczy, gdy zaczynają mówić o rzeczach, które są ich prawdziwą pasją. Ta wrodzona ciekawość jest jego siłą napędową i czymś, co pozwala mu przełamywać równie wrodzony introwertyzm. Dlatego bardzo docenia wszystkie relacje nawiązane z klientami i osobami, z którymi miał okazję współpracować.

Fotografuje maszyny, bo dostarczają mu emocji. Towarzyszą mu od dzieciństwa i ma z nimi setki wspaniałych wspomnień. Od ponad 15 lat zakochany w rajdach samochodowych, w których bierze także czynny udział. Ma na koncie współpracę z wieloma kierowcami i zespołami rajdowymi. Uwielbia rzeczy i technologie, które są dobrze i ładnie zaprojektowane. Podziwia inżynierów i naukowców, którzy swoimi wynalazkami popychają świat naprzód.

Skontaktuj się, by stworzyć coś, z czego będziecie dumni:
kontakt@kubamachnikowski.pl
+48 503 830 460